Jachty

NOWOŚĆ 2020

(Nowość 2020) STILLO 30  to następca sprawdzonej i cenionej Futury 870. Jest jednostką mającą na celu zaspokojenie oczekiwań najbardziej wymagających armatorów w sektorze jachtów wypornościowych i półślizgowych typu Houseboat. Walory nautyczne, sprawdzone w wielokrotnie nagradzanym poprzedniku, połączone z rewolucyjną praktycznością.

Szerokie półpokłady, obszerny kokpit, łatwo dostępne platformy kąpielowe na zewnątrz oraz przemyślane detale ergonomicznego wnętrza, wykończone przy użyciu najwyższej jakości materiałów – to wszystko gwarantuje wygodę nawet w najdłuższych rejsach. Możliwość użytkowania jachtu bez posiadania patentu.

( Nowość z 2016 r) perfekcyjny kompromis pomiędzy funkcjonalnością, przestrzenią i estetyką.

IMG_4927

Prestige ++ 

Nowe żagle i olinowanie (na sezon 2021)!!!  NOWOŚĆ, jeszcze lepszy, piękniejszy i szybszy.
To najnowszy komfortowy i najbardziej przemyślany jacht na mazurach

Prestige++ (2 sztuki)

Nowe żagle i olinowanie (na sezon 2021)!!!  Jest komfortowy, świetnie wyposażony i jak twierdzą nasi klienci „Da się nim pływać!”. Mimo sporych jak na Mazury gabarytów dzięki instalacji steru strumieniowego oraz skrętnego silnika w studni, jednostka jest bardzo zwrotna.

MAXUS 26 EVO (NOWOŚĆ  2021)

Nowość!!! Maxus 26 jest pierwszą jednostką z nowej linii – evo, której atrybutem jest wprowadzenie wyjątkowo oryginalnego kształtu, odpowiadającego obecnym trendom na światowych rynkach. Jacht wyróżnia szczególny styl pokładu, zupełnie odmienny od znanej nam charakterystycznej „kreski” wcześniejszych maxusów. Subtelnie wydłużona powierzchnia okien i nakładek na nadbudówce oraz wyraźnie zaznaczony kant, to tylko niektóre z atutów nowego Maxusa 26. Stylistykę wnętrza cechować będzie duża swoboda wzbogacenia zabudowy.

DSC_3465

NOWOŚĆ OD SEZONU 2020

Nowy Maxus evo 24 łączy zalety bardzo dobrej nautyki, komfortowego wnętrza, bezpieczeństwa żeglugi i wygody transportowej.

Sprawdzone linie kadłuba zapewniają wysoką stateczność, jak również wyjątkowo funkcjonalne i przestronne wnętrze.

Twister 780

Nowe żagle, olinowanie i materace (na sezon 2021)!!!  Wygodny, przestronny, turystyczno-regatowy jacht dla 8 osób, bardzo szybki, zwrotny oraz łatwy w obsłudze.

twister-780

Tango 780 Sport

Tango 780 Sport to chyba najpopularniejszy jacht floty czarterowej na Mazurach. Jacht zbudowano z myślą o całej rzeszy żeglarzy ceniących sobie zarówno wygodę żeglowania jak i własności nautyczne łódki.

tango-780

SeaDoo Spark Trixx 2023

SKUTER STWORZONY DO POKAZÓW– MODEL SEA-DOO SPARK TRIXX POSIADA SPECJALNIE USPRAWNIONY SYSTEM ZMIENNEGO TRYMU, PODPÓRKI ORAZ REGULOWANĄ KIEROWNICĘ, CO UŁATWIA WYKONYWANIE AKROBACJI I SZTUCZEK, DLATEGO NIE BĘDZIESZ CHCIAŁ, BY DZIEŃ SIĘ SKONCZYŁ.