Apratamenty i Domek

Wynajem apartamentów i domków letniskowych

 

Odpoczynek z dala od miejskiego zgiełku i zatłoczonych plaż, to marzenie wielu osób. Dlatego też chcąc odpowiedzieć na Wasze potrzeby oferujemy dwa 4-osobowe apartamenty oraz jeden 6-osobowy domek nad malowniczym jeziorem Niegocin na Mazurach.

 

Koszt wynajmuj zależy od sezonu oraz wielkości wybranego obiektu. W przypadku apartamentów 4-osobowych, w okresie od kwietnia do września (z wyłączeniem lipca i sierpnia) cena wynosi 180 zł za dobę. W lipcu i sierpniu, a także w długi weekend majowy i czerwcowy jest wyższa o 80 zł. Natomiast w przypadku domku 6–osobowego cena za dobę wynosi 250 zł poza sezonem, a w lipcu i sierpniu oraz w długi weekend majowy i czerwcowy koszt za 6 osób wzrasta do 330 złotych.

 

Każdy z wynajmowanych domków i apartamentów posiada prywatną plażę z pomostem, a także grilla oraz miejsce na ognisko. Takie rozwiązanie sprawia, że nie musisz martwić się miejscem na plaży i możesz cieszyć się kąpielą w jeziorze, kiedy tylko chcesz, a także rozkoszować pysznymi daniami z grilla przez cały pobyt. A w razie gdyby pogoda nie dopisała goście mają do dyspozycji telewizor oraz Wi-fi.

 

Wszystkie domki i apartamenty znajdują się pod Giżyckiem (około 4 km). Dlatego w razie potrzeby można się szybko dostać do miasta. Jednak na miejscu również znajdziesz wszystko czego potrzebujesz, ponieważ od plaży gminnej dzielić Cię będzie zaledwie 100 m, a obok niej znajdują się również bary i restauracje.

 

Doskonale wiemy, że nasi goście mają różne wymagania, dlatego jeśli szukasz nowych atrakcji, to za dodatkową opłatą możesz przepłynąć się skuterem wodnym, spróbować swoich sił w jeździe na nartach wodnych, a także windsurfingu. Zapraszamy!

Apartament 5 osobowy

Apartament 4 osobowy

Domek Letniskowy

Apartament 5 osobowy – KLIMATYZACJA, OGRZEWANIE Pokój zabaw dla dzieci, taras. Znajduje się w miejscowości Wilkasy nad malowniczym jeziorem Niegocin z własnym pomostem. Działka jest ogrodzona, posiada zamykaną bramę wjazdową oraz parking. Gościom spragnionym letnich kąpieli słonecznych proponujemy odpoczynek na małej plaży za domem, amatorom wędkarstwa zapewniamy relaks przy łowieniu ryb, zaś najmłodszym zabawę w niewielkim kąpielisku.

Apartament 4 osobowy z możliwością dostawki – KLIMATYZACJA OGRZEWANIE Pokój zabaw dla dzieci, taras. Znajduje się w miejscowości Wilkasy nad malowniczym jeziorem Niegocin z własnym pomostem. Działka jest ogrodzona, posiada zamykaną bramę wjazdową oraz parking. Gościom spragnionym letnich kąpieli słonecznych proponujemy odpoczynek na małej plaży za domem, amatorom wędkarstwa zapewniamy relaks przy łowieniu ryb, zaś najmłodszym zabawę w niewielkim kąpielisku.

Komfortowy domek letniskowy dla 6 osób, znajduje się w miejscowości Wilkasy nad malowniczym jeziorem Niegocin z własnym pomostem. Działka jest ogrodzona, posiada zamykaną bramę wjazdową oraz parking. Gościom spragnionym letnich kąpieli słonecznych proponujemy odpoczynek na małej plaży za domem, amatorom wędkarstwa zapewniamy relaks przy łowieniu ryb, zaś najmłodszym zabawę w niewielkim kąpielisku.